همیار عشق

این پسرها مخفیانه دوستتون دارن!

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

این پسرها مخفیانه دوستتون دارن!

عشق مخفیانه

بعضی دخترها با خودش فکر می‌کنن: “کاری نداره که، اگه پسری از من خوشش میاد باید بیاد جلو و حرفشو بزنه”؛ ولی واقعیت اینه که پسرها هم ترس‌های خودشون رو دارن. به همین دلیل ممکنه براشون راحت نباشه خیلی مستقیم درخواستشون رو مطرح کنن و سعی می‌کنن غیر مستقیم، حرفشون رو بزنن. 

ترس از طرد شدن

بعضی پسرها از اینکه کسی طردشون کنه، می‌ترسن و می‌خوان قبل از اینکه درخواستشون رو مطرح کنن، از نظر مثبت شما هم خبردار بشن. برای همین سعی می‌کنن به شیوه‌های مختلف علاقه‌مندیشون رو به شما نشون بدن. اگه پسری به شما این 4 سیگنال رو فرستاد (همه با هم)، به احتمال زیاد از شما خوشش میاد و منتظر نظر شماست.

 تحت تاثیر قرار دادن شما 

اگه دیدید پسری جلوی شما دائم سعی می‌کنه از توانمندی‌هاش بگه، می‌خواد که تحت تاثیر قرارتون بده. البته یادتون باشه، بعضی از آدم‌ها کلا خودشیفتن و براشون فرق نمی‌کنه کی، فقط دلشون می‌خواد خودنمایی کنند. پس، بهتره با در نظر داشتن این موقعیت، بررسی کنید و ببینید فقط با شما اینطوریه یا کلا … .

پسری که شما رو دوست داره، سعی می‌کنه از هر موقعیتی، حتی بی‌ربط برای جلب نظر شما و خوب نشون دادن خودش استفاده کنه. فرض کنید شما در موقعیتی می‌گید که کیک شکلاتی خیلی دوست دارید؛ ایشون هم می‌گن: “واقعا؟ خب راستش سرکارمون من رییس بخش … هستم، که البته درآمدمم خیلی خوبه، ما اونجا حداقل هفته‌ای یه بار صبحانه کیک شکلاتی داریم!”

  چطور در قلب یک خانم نفوذ کنم؟

 اضطراب شدید 

یکی دیگه از نشونه‌های پسری که شما رو دوست داره، اضطراب و دستپاچگی در مقابل شماست. البته یادتون باشه، دلایل خیلی زیادی ممکنه باعث اضطراب و علائمش بشه، اما اگه کسی اکثرا در ارتباط با شما مضطرب می‌شه ولی دائم داره سعی می‌کنه که خودش رو حفظ کنه، یکی از نشونه‌های علاقه‌مندی به شماست.

تلاش برای خنداندن و شاد کردن شما

پژوهش‌ها نشون می‌ده خانم‌ها اکثرا عاشق مردی می‌شن که حس شوخ‌طبعی بالایی داره و بلده بخندونشون و آقایون هم خب عاشق خانمی می‌شن که به حرفای بامزشون بخنده. به همین دلیل، وقتی یه مردی، از خانمی خوشش میاد، تمام تلاشش رو می‌کنه تا اون رو بخندونه.

برای بودن با شما دنبال بهانست!

پسری که شما رو دوست داره، تمام تلاشش رو می‌کنه تا یه‌جوری و با یه بهانه‌ای در کنارتون باشه؛ مثلا اگه بدونه شما دوشنبه قراره برید سینما، یه دفعه می‌بینید اون هم اتفاقی اونجاست! یا ممکنه بهش بگید از یک خواننده خوشتون میاد، حالا دیگه تمام اطلاعات مربوط به کنسرت‌ها و … رو دائم براتون می‌فرسته.

چه کار باید کرد؟

ممکنه شما هم نظر مثبتی به این آقا داشته باشید و ندونید چطور باید بهش نشون بدید که شما هم چنین علاقه‌ای به ایشون دارید. اگه در چنین موقعیتی بودید، اشکال نداره کمی بیشتر جلو برید؛ مثلا وقتی حرف می‌زنن با زبان بدن بهشون نشون بدید که به حرفاشون علاقه‌مندید و اینطوری تشویقشون کنید که بیشتر با شما صحبت کنن.

جذب مرد با موبایل

یکی دیگه از راه‌ها هم اینه که اگه ارتباط از طریق مجازی هم دارید، با کمک پیام‌های درست غیرمستقیم نشون بدید که شما هم به ایشون علاقه‌مندید. شما می‌تونید با شرکت در دوره “جذب مرد با موبایل”، این موارد رو یاد بگیرید.

  سیاست‌های زنانه برای جذب مردان(رفتار خانم با سیاست در رابطه)

 

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

چطور بفهمم دوستم داره یا نه؟

فهرست مطالب1 چطور بفهمم دوستم داره یا نه؟1.1 حرفی از دخترهای دیگه نمیزنه1.2 در مورد اتفاقات زندگیش به شما خبر میره1.3 در صحبت‌هاش، بیشتر از کلمه «ما» استفاده میکنه1.4 هر

مطالعه»

موفقیت در مدیریت رابطه از راه دور

فهرست مطالب1 موفقیت در مدیریت رابطه از راه دور1.1 قوانینی تعیین کنین1.2 ارتباط‌تونو قوی کنین1.3 توقعات مناسب1.4 هدف تعیین کنین1.5 جذاب پیام دادن1.6 اعتماد1.7 با هم جشن بگیرین1.8 نگران نباشین1.9

مطالعه»